Sākums

Par zebra cargo

Pārcelšanās serviss - Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Kaut arī Zebra Cargo – pārvietošanās serviss speciālisti ir dibināta 1998. gadā, mūsu komanda, kas ir uzsākuši, vada un strādā šajā kompānijā ir ar ļoti bagātu pieredzi personīgo un biroja mantu pārvadāšanas biznesā ! Iespējams, ka mūsu darbiniekiem ir visbagātākā pārvešanas pieredze, jo lielākā daļa ir tie, kas 90. gadu sākumā Latvijā sāka piedāvāt klientiem šādu pārvietošanās servisu. Zebra Cargo augstu novērtē ikvienu pārcelšanās darbu. Attieksme ir balstīta, lai pārvietošanās darba rezultātā klients saņemtu vairāk, nekā sākumā ir gaidīts. Mēs gribam patīkami pārsteigt klientus. Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Caption title

Caption title

Situācija – “Lieliskāks Birojs”

Jūsu uzņēmums rūpējas, lai birojs un tā aprīkojums atbilstu mūsdienu biznesa dinamiskās vides prasībām. Lai klientu acīs tas atspoguļotu uzņēmuma vērtības un imidžu. Jūs esat atraduši jaunas, plašākas un modernākas biroja telpas. Ir jāpārvācas. Biroja administratorei tiek dots uzdevums noorganizēt šo procesu. Kastes. Kur, lai dabū kartona kastes, kur ievietot visus dokumentus? Datori. Tie arī jāpārvieto. Galdi. Kurš viņus izjauks un pēc tam saliks? Transports. Labi, būtu iespējams kaut kur atrast transportu. Bet kraušana? Mūsu biroja vīrieši ir spēcīgi, varētu palīdzēt, taču katru dienu ir jau ieplānotas tikšanās. Pašu spēkiem tas prasīs pārāk daudz laika un enerģijas. Zebra Cargo augstu novērtē ikvienu pārcelšanās darbu. Attieksme ir balstīta, lai pārvietošanās darba rezultātā klients saņemtu vairāk, nekā sākumā ir gaidīts. Mēs gribam patīkami pārsteigt klientus. Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Risinājums

Zebra Cargo Friendly Movers pārstāvis tiksies ar Jūsu biroja administratori. Zebra Cargo Friendly Movers pārstāvis uzdos jautājumus par biroja tehniku un aprīkojumu, kas ir jāpārvieto uz jaunām telpām. Zebra Cargo Friendly Movers pārstāvis novērtēs pārvietojamās mantu apjomu, kas ir jāpārvieto. Viņš izstrādās individuālu pārcelšanās piedāvājumu, lai šo pārvietošanās darbu veiktu efektīvāk un ērtāk. Biroja pārvietošanas dienā, norunātajā laikā, Jūsu birojā ieradīsies Zebras komanda, kas mantas iepakos, nepieciešamās mēbeles izjauks, iekraus autotransportā drošai pārvietošanai. Jaunā biroja telpās, Zebra Cargo Friendly Movers komanda pārvietojamās mantas izkraus, mēbeles saliks un novietos tām paredzētajā vietā. Rezultātā, Jūsu darbinieki, var veikt savus iepriekš plānotos uzdevumus vai vienkārši atpūsties un kopīgi patērzēt kādā kafejnīcā. Zebra Cargo augstu novērtē ikvienu pārcelšanās darbu. Attieksme ir balstīta, lai pārvietošanās darba rezultātā klients saņemtu vairāk, nekā sākumā ir gaidīts. Mēs gribam patīkami pārsteigt klientus. Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Situācija – “Jauns Dzīvoklis”

Esam iegādājušies jaunu dzīvokli. Tas ir burvīgs! Kaut arī esam plānojuši iegādāties aksesuārus, kas iederētos jaunā dzīvokļa aurā, ir tik daudz mantu, kuras ir jāpārvāc no pašreizējā dzīvokļa. Mēbeles, trauki, lampas, veļas mašīna, Ķīnas porcelāna servīze, gleznas un daudz kas cits. Vienkārši samest mašīnā un pārvest? Nevar. Nav droši! Kraut un nest? Tas ir apgrūtinoši. Ir vajadzīga palīdzība mantu pārvākšanā, lai mēs varētu koncentrēties uz daudz nozīmīgākām lietām.

Risinājums

Zebra Cargo Friendly Movers pārstāvis ar Jums tiksies un aplūkos pārvietojamās mantas, kuras Jūs vēlaties pārvest uz savu jauno dzīvokli. Izvērtējot pārvietojamās mantu apjomu, mūsu konsultants izstrādās individuālu pārcelšanās piedāvājumu. Mantu pārvešanas dienā Zebra Cargo Friendly Movers komanda ieradīsies pie Jums un vispirms rūpīgi iepakos pārvedamās mantas. Pārvietojamās mantas tiks iekrautas autotransportā tā, lai tās būtu pilnīgā drošībā, nekas netiktu noskrāpēts vai sabojāts. Pārvietojamās mantas tiks uznestas uz Jūsu jauno dzīvokli, uzstādītas tur, kur Jūs to esat ieplānojuši. Protams, izlietotie iepakošanas materiāli tiks savākti, lai Jūsu dzīvoklis būtu tīrs un skaists. Ja būs atsevišķas lietas, ko Jūs vēlētos izpakot paši kādu citu dienu, tad Jūs droši varat zvanīt Zebra Cargo Friendly Movers vēlāk, lai no Jums paņemtu atlikušos iepakojamos materiālus. Rezultātā, Jūs esat veiksmīgi pārvākušies uz savu jauno mājokli. Tas nebija grūti un nepatērējāt lieku enerģiju. Jūs bijāt priecīgi par Zebra Cargo Friendly Movers pieklājīgo un izpalīdzīgo komandu.

Situācija – “Darbs Honkongā”

Man patīk pieņemt jaunus izaicinājumus. Jaunais darba piedāvājums Honkongā ir tieši tas, kas man ir nepieciešams. Taču vēlos, lai mana ģimene un es justos kā mājās. Ir nepieciešams pārvest mūsu personīgās mantas – iemīļoto atpūtas krēslu, grāmatas, apģērbu. Saraksts ir garš. Es vēlos, lai tas viss būtu drošās rokās. Papildus, pirmais mēnesis man paies komandējumos un man nebūs laika uzreiz iekārtot jauno mājokli. Pārvietojamās mantas vajadzētu kaut kur uzglabāt līdz es atbrīvojos.

Risinājums

Zebra Cargo Friendly Movers pārstāvis tiksies ar Jums un uzklausīs Jūsu vēlmes. Mūsu pārstāvis novērtēs pārvietojamo mantu apjomu un izstrādās individuālu piedāvājumu. Piedāvājums tiks izstrādāts sadarbībā ar Zebra Cargo Friendly Movers aģentiem Honkongā, kas veiks importa muitas formalitātes, pārvedamo mantu piegādi, mantu izkraušanu un uzstādīšanu, izlietoto iepakojuma materiālu savākšanu. Piedāvājums iekļaus detalizētu loģistikas, pārvietošanās servisa plānu. Mantu iepakošanas dienā, Zebra Cargo Friendly Movers komanda veiks profesionālu pārvietojamo mantu iepakošanu, lai tās būtu pilnīgā drošībā visā pārvadājuma laikā. Pēc mantu iepakošanas, tās tiks ievietotas Zebra Cargo Friendly Movers noliktavu telpā, kur tās būs apsargātā drošībā, līdz brīdim, kad Jūs esat gatavs tās saņemt Honkongā. Kad Jūs dosiet ziņu par mantu izsūtīšanu, Zebra Cargo Friendly Movers veiks pārvedamo mantu iekraušanu, eksporta muitas formalitātes un nosūtīs nepieciešamos dokumentus gan Jums, gan savam aģentam Honkongā. Zebra Cargo Friendly Movers aģents Honkongā sazināsies ar Jums un veiks mantu piegādi, izkraušanu un uzstādīšanu Jums izdevīgā laikā. Rezultātā, jūsu personīgā iedzīve ir pārvesta uz Honkongu. Viss ir vesels. Veroties pa logu un aplūkojot naksnīgās Honkongas dzīves ritmu, Jūs jūtaties droši un patīkami. Jūs esat mājās.

Zebra Cargo pakalpojumi

Īsumā par Zebra Cargo

Zebra Cargo – “Highlight Moves” *

* šie ir daži no klientiem, kam esam palīdzējuši ar personīgo/biroja mantu iepakošanu & pārvietošanu.

Pārcelšanās ātrais pieteikums