Sākums

PĀRCELŠANĀS BIROJIEM

Pārcelšanās serviss - Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.
Ja Jums ir ieplānota biroja pārcelšanās, to jāorganizē tā, lai ne mazākajā mērā nekavētu Jūsu biznesu.

Ja Jums ir ieplānota biroja pārcelšanās, to jāorganizē tā, lai ne mazākajā mērā nekavētu Jūsu biznesu. Uzticiet pārcelšanos birojam mums!

Mūsu uzņēmumam ir pieredze, kā to organizēt ērti un kvalitatīvi, lai Jūs pat nemanītu, ka parasti sarežģītā un laikietilpīgā pārcelšanās birojiem ir noritējusi raiti un viegli. Darbā mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un pārcelšanās aprīkojumu, tādēļ, mainot biroja atrašanās vietu, pārcelšanās parasti norit bez šķēršļiem. Pat, ja Jūsu biroja pārcelšanās ir ļoti komplicēta, mums ir moderni, ērti un praktiski risinājumi šādām situācijām. Veicot pārcelšanos birojam, mēs vienlīdz lielu uzmanību vēršam gan tad, ja tiek pārvesti lieli biroji un organizācijas, gan tad, ja pārcelšanās tiek veikta nelielam birojam vai ofisam. Uz mūsu pieredzi biroju pārcelšanās jomā varat droši paļauties, jo mums ir 15 gadu pieredze un profesionāla komanda. Esam veikuši pārcelšanos birojiem visdažādāko nozaru uzņēmumiem, un zinām specifiku. Ja Jums ir paredzēta pārcelšanās birojam, būsim Jums uzticams biedrs un palīgs visā procesā gan plānojot Jūsu biroja pārcelšanos, gan veicot telpu tīrīšanu, kā arī nodrošinot mantu uzglabāšanu.

Ja uzticēsies biroja pārcelšanos mums, varat būt droši, ka Jums nebūs jāraizējas par lietām, kas saistītas ar pārcelšanos. Varēsiet mierīgu sirdi turpināt savus ikdienas darbus.

Pārcelšanās ātrais pieteikums