Sākums

Pārcelšanās

Pārcelšanās serviss
Draudzīgs pārcelšanās serviss
Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk.
Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Esam serviss, pie kura droši varat vērsties tad, ja pašiem šķiet, ka Jūsu pārcelšanās būs sarežģīta, piņķerīga un laikietilpīga. Ja Jūsu pārcelšanās plānota uz ārvalstīm, piemēram, ar kuģi, lidmašīnu, mēs paveiksim visu nepieciešamo, lai pārcelšanās noritētu gludi un savlaicīgi. Palīdzēsim izstrādāt pārdomātu pārcelšanās plānu, noorganizēsim kravas atmuitošanu, piegādi un izpakošanu gala punktā.

Ja Jums ir plānota pārcelšanās uz ārzemēm, silts ieteikums, plānojiet to laicīgi, un, protams, aiciniet talkā mūsu uzņēmumu. Mēs varam piedāvāt stratēģiju un plānu, kā noorganizēt pārcelšanos uz dzīvi ārzemēs pēc iespējas ērtāku un komfortablāku. Protams, mēs noorganizēsim Jums perfektu pārcelšanos arī tad, ja tā ir plānota Latvijas robežās.

Mēs esam gatavi veikt Jūsu pārcelšanos neatkarīgi no tā, vai tā ir biznesa vai biroja pārcelšanās, arī tad, ja Jums ir jāpārved personīgās mantas vai arī lielgabarīta krava. Pārcelšanās laikā, īpaši, ja tā tiek veikta uz tālākām valstīm, mēdz gadīties neparedzētas situācijas. Šai ziņā Jūs varat paļauties uz mūsu komandas 15 gadu pieredzi. Esam veikuši pārcelšanos arī ļoti sarežģītās situācijās, un vienmēr tiecamies nodrošināt visaugstāko kvalitāti.

Protams, lai nodrošinātu kvalitatīvu pārcelšanos, mēs izmantojam modernākos risinājumus, pārcelšanās aprīkojumu un tehnoloģijas.

Veiksmīga, pārdomāta pārcelšanās sākas ar rūpīgu plānu. Šai ziņā mūsu uzņēmuma pārcelšanās konsultanti var Jums dot vērtīgus padomus, kā pa soļiem plānot pārcelšanos, lai viss noritētu kā pa diedziņu, nekas neaizmirstos un nebūtu jādara pēdējā brīdī. Mēs būsim Jums līdzās no pārcelšanās plāna izstrādes brīža, nodrošināsim arī mantu uzglabāšanu, kā arī vajadzības gadījumā nodrošināsim telpu uzkopšanu.

Pārcelšanās ātrais pieteikums