Sākums

Pārvākšanās – Birojiem / Biznesam

Pārcelšanās serviss - Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Biznesā ļoti svarīgs ir laiks, tāpēc piedāvāsim Jums ātrāko, ērtāko un kvalitatīvāko risinājumu Jūsu biroja pārvešanai uz jaunām telpām.

Mainot biroja atrašanās vietu nekādiem pārvietošanās apgrūtinājumiem nevajadzētu rasties. Mūsdienīgās tehnoloģijas, pārcelšanās aprīkojums un pārvešanas metodes palīdz pat ļoti sarežģītus pārvietošanās pārvadājumus veikt viegli. Pārvedot lielu biroju, noliktavu vai rūpnīcu aprīkojumus tiek pievērsta tik pat liela uzmanība kā pārvedot nelielu biroju vai dzīvokli.

Ja Jums paredzama pārcelšanās un Jūs meklējat iespējamos palīgus biroja pārvietošanā, mums varam piedāvāt Jums visu nepieciešamo. Zebra pārvietošanās servisa eksperti, ir uzņēmums, kas sniedz pilnu pārcelšanās pakalpojumu komplektu un kam jau ir 15 gadu pieredze profesionālu un uzticamu pārcelšanās risinājumu nodrošināšanās mājsaimniecībām un visu veidu un lielumu uzņēmumiem. No pārcelšanās veicamās plānošanas sākuma līdz pārcelšanas īstenojamai tīrīšanai un uzglabāšanai, mūsu prasmīgie pārvietošanās servisa speciālisti būs Jūsu rīcībā, lai soli pa solim risinātu visas šī pārvešanas procesa sīkākās nianses. Mēs novēršam ar pārcelšanos saistīto uztraukumu un grūtības, lai Jūs varētu koncentrēties pārvešanas laikā uz Jūsu ikdienas darbiem.

Pārcelšanās ātrais pieteikums