Sākums

PĀRVĀKŠANĀS SERVISS

Pārcelšanās serviss - Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

Uzņēmums Zebra Cargo piedāvā dažādus pārvākšanās servisa pakalpojumus dažādām dzīves situācijām. Mūsu piedāvātais pārvākšanās serviss būs noderīgs gan privātpersonām, kas vēlas pārcelties no viena mājokļa uz citu, gan uzņēmumiem, kam nepieciešams profesionāls pārvākšanās serviss vietējā vai starptautiskā mērogā.

Profesionāls pārvākšanās serviss sniegs mierīgu pārcelšanos ikvienai iesaistītajai pusei, varam piedāvāt profesionālus darba rīkus un augsti kvalificētus darbiniekus apmācītus izcila pārvākšanās servisa sniegšanā.

Aicinot palīgā mūsu kompāniju Jums tiks sastādīts pārvākšanās servisa plāns pirms uzsāksim pašu pārvietošanu, tas ir nepieciešams gan Jūsu sirdsmieram, gan mums, lai uzzinātu visu būtiskāko informāciju veiksmīgai pārcelšanās plānošanai. Pat ja gadīsies kāds neparedzēts aspekts mūsu pieredzējušie pārvākšanās servisa darbinieki spēs atrisināt jebkuru problēmu, kas gadīsies to ceļā.

Pārvākšanas servisu piedāvājam arī uz ārzemēm, šādā situācijā mūsu darbinieki Jums palīdzēs sagatavot kravu atbilstoši transporta līdzekļiem, kas tiks izmantoti pārcelšanās laikā, kā arī organizēs kravas atmuitošanu, ja tāda būs nepieciešama, protams, arī gala punktā mūsu pārvākšanās servisa darbinieki palīdzēs Jums izpakot visu kravu un iekārtoties jaunajā mājoklī / birojā / noliktavā. Jebkuram klientam sniedzam bez stresa pieredzi pārvākšanās servisa izmantošanā atbilstošu tieši Jūsu vajadzībām.

Mūsu komanda palīdzēs Jums no plānošanas brīža līdz pat galamērķa sasniegšanai, pat ja procesa gaitā mainās Jūsu plāni mūsu pārvākšanas serviss var Jums nodrošināt īslaicīgu vai ilglaicīgu mantu uzglabāšanu, telpu uzkopšanu pēc izvākšanās vai pirms ievākšanās, kā arī citus pakalpojumus.

Zebra Cargo pārvākšanās servisam ir vairāk kā 15 gadu pieredze pārvākšanās servisa nozarē, esam vieni no pieprasītākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas veic pārvākšanās servisa pakalpojumus.

Par papildus jautājumiem par mūsu piedāvāto pārvākšanās servisu, lūdzu, kontaktējieties ar mums un sniegsim visas nepieciešamās atbildes.

Pārcelšanās ātrais pieteikums